Popierają mnie

komhoms

 

Poparcia Michałowi Jarosowi w staraniach o mandat posła VIII kadencji udzielili:

1.       Igor Bandrowicz, Burmistrz Miasta i Gminy Prusice

2.       Stanisław Biernacki, Radny Rady Miejskiej Sycowa

3.       Piotr Bober, Były Radny Rady Miejskiej Wrocławia, przedsiębiorca

4.       Michał Bobowiec, Radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

5.       Rafał Borzyński, Wiceprezes Miejskiego Klubu Piłkarskiego Wołów

6.       Zygmunt Borzyński, Były radny Rady Miejskiej Wołowa, Przedsiębiorca

7.       Krzysztof Bramorski, Adwokat, Konsul Honorowy Luksemburga, były radny Rady Miejskiej Wrocławia

8.       Wojciech Brym, Radny Rady Mieskiej w Oleśnicy

9.       Sebastian Burdzy, Starosta Średzki

10.   Dariusz Chmura, Burmistrz Miasta i Gminy Wołów

11.   Marek Dardas, Wiloletni sędzia piłkarski, Przedsiębiorca, Trzebnica

12.   Grzegorz Dłubak, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Lotniska Oleśnica

13.   Marta Dłubak, Sekretarz Stowarzyszenia Przyjaciół Lotniska Oleśnica

14.   Krzysztof Dworak, Radny Powiatu Wrocławskiego, Siechnice

15.   Iwona Dyszkiewicz, Radna Powiatu Wrocławskiego, Dyrektor Agencji Nieruchomości Rolnych, Żórawina

16.   Wioletta Effinowicz, Radna Rady Powiatu Oleśnikciego

17.   Bogusław Fiedor, Prorektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Były Rektor tej uczelni

18.   Piotr Frankowski, Wójt Gminy Malczyce

19.   Dorota Galant, Radna Rady Miejskiej Wrocławia

20.   Zenon Galli, Były Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka, Sobótka

21.   Leszek  Gawliński, Członek Prezydium Zarządu Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych

22.   Ryszard Gąsior, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóry

23.   Dariusz Gierus, Radny Gminy Żmigród, Niezgoda

24.   Wojciech Głogulski, Wójt Gminy Domaniów

25.   Jarosław Głowacki, Burmistrz Miasta i Gminy Międzybórz

26.   Jacek Grabowski, Prezes Klubu Sportowego Impel Wrocław

27.   Marian Grzegorczyn, Wójt Gminy Miękinia

28.   Paweł Grzyb, Prezes Klubu Sportowego DolPasz Skokowa, Prusice

29.   Tomasz Hanczarek, Radny Rady Miejskiej Wrocławia,   Przedsiębiorca

30.   Adam Horbacz, Radny Rady Powiatu Oleśnickiego

31.   Ryszard Jadach, Lekarz pediatra i anestezjolog

32.   Marzanna Jurzysta-Ziętek, Radna Rady Powiatu Trzebnickiego

33.   Michał  Kaczmarek, Były radny Rady Miejskiej Wrocławia

34.   Małgorzata Kajderowicz Kowalik, Lekarz rodzinny, pediatra, Sobótka

35.   Jolanta Maria Kaleta, Pisarka

36.   Marek  Kamaszyło, Prezes Oleśnikciego Stowarzyszenia Miłośników Techniki OLSENSIUM, Oleśnica,

37.   Sławomir Kapica, Burmistrz Miasta i Gminy Sycowa

38.   Łukasz  Karp, Wiceprezes Stowarzyszenia „Lubię Wroclaw”, Mieszkaniec Gminy Czernica

39.   Wiesław Kilian, Senator RP

40.   Adam Kozarowicz, Wójt Gminy Mietków

41.   Tomasz Kucharski, Radny Rady Osiedla Muchobór, Prezes Klubu Sportowego SPORTING Wrocław

42.   Maciej  Kwiatkowski, Trener I klasy Judo (3 dan), Wychowawca wielu mistrzów Polski w Judo

43.   Jerzy Łata, Lekarz internista

44.   Andrzej Łoposzko, Radny Rady Miejskiej Trzebnicy

45.   Tomasz Malec, Prezes KKS Polonia Wrocław

46.   Janusz  Marszałek, Radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Oleśnica

47.   Małgorzata Matusiak, Przewodnicząca Rady Powiatu Trzebnickiego

48.   Mariusz Michałowski, Radny Rady Gminy Oława, Bystrzyca Oławska

49.   Beata Molka, Radna Rady Miejskiej w Międzyborzu

50.   Piotr Pawłowski, Radny Rady Miejskiej Oleśnicy

51.   Józef Pinior, Senator RP

52.   Roman Potocki, Starosta Wrocławski

53.   Agnieszka Ptak, Radna Rady Gminy Żmigród, Korzeńsko

54.   Michał Rado, Radny Rady Powiatu Oławskiego, Bystrzyca Oławska

55.   Magdalena Razik-Trziszka, Radna Rady Miejskiej Wrocławia

56.   Lidia Reps, Radna Rady Powiatu Wrocławskiego, Kąty Wrocławskie

57.   Mieczysław Reps, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie

58.   Grzegorz Roman, Doradca Prezydenta Wrocławia, Siechnice

59.   Roman Rotnicki, Przedsiębiorca

60.   Marek Rubik, Radny Rady Powiatu Oleśnickiego, Syców

61.   Mirosław Ryk, Stowarzyszenie Nowa Trasa Obornicka, Oborniki Śląskie

62.   Robert  Sarna, Radny Rady Miejskiej Oleśnicy

63.   Maciej Sikorski, Prezes Sekcji Piłki Nożnej WKS Śląsk Wrocław

64.   Tomasz Skrzypek, Trener, Wielokrotny Mistrz w Kick-Boxingu, Szkoleniowiec kadry Polski

65.   Antoni Stankiewicz, Wiceprezes Klubu Biegacza, Sobótka

66.   Małgorzata Sujecka, Dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Miękini

67.   Piotr Uhle, Radny Rady Miejskiej Wrocławia

68.   Andrzej Więckowski, Były dziennikarz Radia Wolna Europa

69.   Bogdan Wilczak, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej w Udaninie

70.   Jarosław Wojciechowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Kątach Wrocławskich, były Poseł na Sejm RP, Były Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej

71.   Igor Wójcik, Artysta

72.   Łukasz Wójcik, Wielokrotny Mistrz Polski w KUMITE, Prezes Klubu Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław