Spotkanie z mieszkańcami Sołtysowic

Każde kolejne spotkanie z mieszkańcami Wrocławia pozwala na poznanie problemów, z którymi mierzą się na co dzień wrocławianki i wrocławianie. W ostatnim czasie poseł Michał Jaros gościł na Sołtysowicach.

– Na Sołtysowicach, gdzie spotkałem się z mieszkańcami i członkami Rady Osiedla, widać doskonale jak bardzo potrzebujemy dokończenia Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia, która rozładowałaby korki na północnych osiedlach Wrocławia. – skomentował parlamentarzysta.

Osiedle Sołtysowice bardzo się rozwinęło. W ostatnim czasie znacznie zwiększyła się liczba mieszkańców. Niestety wraz ze wspomnianym wzrostem zamieszkującej tam ludności, infrastruktura społeczna nie uległa właściwemu i proporcjonalnemu rozwojowi.

Zawsze chętnie zapoznaję się z opinią mieszkańców na temat ich potrzeb. Po odwiedzeniu Sołtysowic postanowiłem złożyć interwencję do Prezydenta Wrocławia w związku z brakiem odpowiedniej infrastruktury społecznej i drogowej. Zapytałem też o plany modernizacji Szkoły Podstawowej nr 4 oraz zasygnalizowałem potrzebę uatrakcyjnienia miejscowego parku. – zakończył kandydat na Prezydenta Wrocławia.