Michał Jaros: Uważam, że zmiana we Wrocławiu jest potrzebna i chcę być kandydatem zmiany z pomysłem

– Dzisiejsza konferencja prasowa jest przedłużeniem wczorajszego wydarzenia, czyli 2 Kongresu Programowego “Pomysł na Zmianę”. Jeszcze raz chciałem Państwu zakomunikować, że ja, w przeciwieństwie do pozostałych kandydatów, nie startuję przeciwko komuś. Atakuję wyłącznie problemy i szukam skutecznych rozwiązań. Chciałbym, żeby dyskusja, która będzie się toczyła w tej kampanii, była merytoryczna, żeby była to dyskusja na temat miasta i spraw jego mieszkańców. Uważam, że zmiana we Wrocławiu jest potrzebna i chcę być kandydatem zmiany z pomysłem – powiedział poseł Michał Jaros podczas konferencji prasowej dotyczącej prac programowych nad programem „Pomysł na zmianę”.

Parlamentarzysta wytłumaczył, na czym polegać będą prace w najbliższym czasie.

Dzisiaj rozpoczynamy kolejny etap rozmów z mieszkańcami na temat programu. Będę nadal rozmawiać z mieszkankami i mieszkańcami Wrocławia osiedle po osiedlu. Rozmowy będą się odbywać w różnych miejscach, ale co ważniejsze, chciałbym zachęcić Państwa do dyskusji. Przede wszystkim stawiam na dobro mieszkańców Wrocławia. Dla mnie potrzeby mieszkańców mojego miasta są najważniejsze. Stawiam je wyżej niż barwy i koalicje partyjne  – stwierdził poseł Michał Jaros.

Wraz z kandydatem na Prezydenta Wrocławia w konferencji wzięły udział osoby, które będą wsparciem w trakcie zbliżającej się kampanii wyborczej.

Dzisiaj stoją tu ze mną osoby, które będą mnie wspierały w tej kampanii. Wrocław jest miastem otwartym i miastem wszystkich wrocławian, dlatego cieszę się, że wspierają mnie osoby w różnym wieku i o różnej płci. Zachęcam jednocześnie wszystkich, aby brali udział w tych wyborach – zakończył poseł Michał Jaros.