To mieszkańcy Wrocławia zdecydują, co jest dla nich ważniejsze

Chcę stanowczo zapewnić, że jestem teraz i będę także w październiku kandydatem na Prezydenta Wrocławia. Wrocław potrzebuje zmian i to zmian przemyślanych, z pomysłem, i żadne polityczne wydarzenia tego nie zmienią – stwierdził poseł Michał Jaros na konferencji prasowej, zwołanej po wycofaniu przez Zarząd Regionu Nowoczesnej rekomendacji dla parlamentarzysty w najbliższych wyborach prezydenckich we Wrocławiu.

Poseł skomentował decyzję Zarządu oraz odniósł się do swojej politycznej przyszłości.

Decyzja regionalnych władz Nowoczesnej jest dla mnie niezrozumiała i moim zdaniem szkodliwa dla miasta stwierdził Michał Jaros. – Powinniśmy zjednoczyć się wokół programu, skupić się na tym, jak poradzić sobie z problemem korków, poprawić bezpieczeństwo w mieście i starać się o lepszą pracę we Wrocławiu – podkreślił poseł Jaros.

Parlamentarzysta Nowoczesnej odniósł się również do kampanii wyborczej, która wystartuje przed jesiennymi wyborami na prezydenta Wrocławia.

Życia naszych mieszkańców nie zmienią ani partyjne szyldy, ani polityczne deklaracje. Życia przeciętnego człowieka nie zmienia polityka, zmienić mogą je dopiero konkretne rozwiązania i pomysły. Dlatego dla mnie najważniejszy jest pomysł na zmianę i na tym będę się skupiał w kampanii. Politykę zostawiam pozostałym kandydatom, a to mieszkańcy Wrocławia zdecydują, co jest dla nich ważniejsze – zakończył poseł Michał Jaros.