Pomysł na zmianę sposobem na podniesienie poziomu debaty

Poseł Michał Jaros kontynuuje swoją pracę na rzecz Wrocławia. Zaprezentował dzisiaj swoją nową stronę internetową, która ma ułatwić mieszkańcom zadawanie pytań dotyczących rozwiązań dla Wrocławia.

Zapraszam na stronę www.pomyslnazmiane.pl, dzięki której mieszkańcy Wrocławia mogą zadać pytanie kandydatom na Prezydenta. Uruchomienie tej strony stało się koniecznością, w związku z unikaniem przez kandydatów partyjnych udziału w debatach i dyskusjach na temat miasta. Chcemy dać możliwość sprawdzenia, jakie pomysły i rozwiązania mają kandydaci w kluczowych tematach we Wrocławiu, takich jak problem korków czy poczucie bezpieczeństwa – powiedział poseł Michał Jaros.

Parlamentarzysta zwrócił również uwagę na poziom debaty, która ma miejsce we Wrocławiu.

Nie możemy zgodzić się na dyskusję, która skupia się wyłącznie na polityce, sporach pomiędzy partiami, wzajemnymi złośliwościami. Nie zgadzam się na retorykę skoncentrowaną wokół AntyPiS, AntyUjazdowski czy AntySutryk, bo najwięcej na niej stracą mieszkańcy Wrocławia. Mieszkańcy zasługują na zmiany w mieście i zasługują na konkretne rozwiązania, a nie na polityczne przepychanki – stwierdził Michał Jaros.

Poseł zwrócił się również z apelem do mieszkańców Wrocławia – Wymagajmy od kandydatów na Prezydenta Wrocławia więcej, domagajmy się pomysłu na zmianę – zakończył parlamentarzysta.