Otwarcie nowej filii Biura Poselskiego Michała Jarosa w Sobótce

Bardzo się cieszę, że udało się otworzyć nową filię mojego Biura Poselskiego w Sobótce. Dzięki temu, mieszkańcy, którzy chcą porozmawiać o swoich problemach czy bolączkach, a dla których przyjazd do mojego Biura Poselskiego we Wrocławiu był problematyczny, nie będą już musieli się borykać z tą trudnością. Bezpośrednio od mieszkańców będę czerpał wiedzę o lokalnych problemach, a posiadając takie informacje, będę w stanie w tych sprawach interweniować i próbować pomóc – powiedział poseł Michał Jaros w czasie otwarcia filii Biura Poselskiego w Sobótce. Nowe biuro znajduje się przy ul. św. Jakuba 3. Posłowi towarzyszyli m.in były burmistrz Sobótki Zenon Gali oraz lokalni działacze .Nowoczesnej.

Powstanie filii to również dobra okazja dla lokalnych struktur na podniesienie świadomości mieszkańców miasta i gminy Sobótka o działalności własnej i całej .Nowoczesnej, co z pewnością pomoże w ich dalszym funkcjonowaniu.

– Chcemy, żeby .Nowoczesna była obecna nie tylko w dużych miastach, ale również w powiecie wrocławskim, również w Sobótce. Sobótka jest mi bliska, z tego powodu, że często tu bywam, mam tu wielu znajomych, ale to miasto kojarzy mi się z także z biegami, które są dla mnie bardzo ważne. Co istotne, Sobótka nie jest ostatnim miejscem, w którym otwieramy filię Biura Poselskiego – zakończył poseł .Nowoczesnej.

DSC_0055